Aukštelkės bažnyčia

Aukštelkės Šv. Antano Paduviečio bažnyčia

Plytų mūro pastatas, stovintis ant kalno, prie kelio Šiauliai – Kelmė, 9 kilometre. Dauguma žmonių, automobiliu pravažiuodami, mato ją, tačiau nei karto nėra buvę. Suteikiame progą apsilankyti šios nedidelės bažnyčios viduje.

Interjeras labai kuklus, centre matosi vienas altorius su šv. Marijos statula. Iš šonų dar keletas šventųjų statulų. Pastato langai dideli, todėl į vidų patenka daug šviesos, kuri nuteikia nuoširdžiai maldai. Sėdėdamas šventovės suole, jauti sakralinės energijos pulsavimą bei ramybę, ir tai nėra atsitiktinumas. Bažnyčia stovi ant alkos.

Viskas iš meilės moteriai

Legenda, kurią pasakoja Vilius Puronas, mus moko, kaip pasiekti tikslą įveikiant kelyje pasitaikančias kliūtis. Meilė daro stebuklus. Dėl jos statomi didingi statiniai ar net kyla karai. Meilė aplanko kiekvieną, jeigu esi pasiruošęs ją sutikti.

Paklausykite šios nuostabios istorijos ir paklauskite savęs: ar aš galėčiau šiandien tai padaryti dėl mylimo žmogaus? Ar turėčiau tiek drąsos?

Ši meilės istorija liko amžiams, nežiūrint į tai, jog daug laiko praėjo nuo tų įvykių. Žmonės, girdėję pasakojimą, supranta, kad meilė bažnytėlėje tebespinduliuoja ir širdį paglosto. Jaunavedžiai, kurie tai žino, atvyksta čia vestuvinius žiedus sumainyti, prisiekti prieš Dievą, jog naujai kuriamos šeimos meilė, santarvė būtų amžina.

Didžiulė padėka kompanijai UAB “Juodasis kaspinas“, kuri padeda žmonėms puoselėti artimų žmonių atminimą ir skyrė dėmesį projektui “Lietuvos bažnyčios”.

DAUGIAU BAŽNYČIOS NUOTRAUKŲ

Aukštelkės bažnyčia
Aukštelkės bažnyčia
Aukštelkės bažnyčia
Aukštelkės bažnyčia
Aukštelkės bažnyčia
Aukštelkės bažnyčia

Džiugu! Jūs esate pirmas žmogus, kuris gali rašyti straipnį šia tema

Mes laukiame žmonių pasakojimų bei nuotraukų el. paštu. Gautą medžiagą skelbsime “Lietuvos bažnyčios” svetainėje.

Norisi sukurti unikalų turinį. Manome, kad apie savo kraštą daugiausiai žino jame gyvenantys žmonės. Tikime, kad jūsų krašte yra daug žmonių vertinančių tai, ką paliks po savęs ir šis projektas yra puiki proga išreikšti save.

O gal žinai tokį žmogų? Parodyk jam mūsų kvietimą prisdėti prie projekto.

Iš anksto dėkojame ir avansu sakome jums AČIŪ.

LIETUVOS BAŽNYČIOS

Kurtuvėnų bažnyčia
Mažeikių bažnyčia
Radviliškio bažnyčia
Linkuvos bažnyčia
Bazilionų bažnyčia
Joniškio bažnyčia

Comments are disabled.