Memakščių bažnyčia

Nemakščių Švč. Trejybės bažnyčia

Tai šiuolaikinis statinys. Jis buvo palaimintas statyti 1992 metais. Naujai pastatyta bažnyčia konsekruota 2001 m. gruodžio 30 d.

Išaugo mūras, kurio stilistikoje jaučiama jėga, matomas solidumas ir intelektas. Bažnyčia trinavė. Jos vidus gražiai dekoruotas šiuolaikinėmis plokštumomis. Mūsų akį patraukė neįprastas altoriaus sprendimas. Jame jaučiasi iškilmingumas, ramybė bei vargonų muzika paslaptingoje tyloje.

Užsukus į Nemakščius taip pat verta apsilankyti “Aštuonračio” muziejuje. Jis įkurtas visai šalia greitkelio Kaunas – Klaipėda.

Aštuonračio muziejuks

Tą dieną, kada su filmavimo grupe atvažiavome į Nemakščius filmuoti bažnyčios, mūsų laukė staigmena. Prie bažnyčios pagrindinių vartų stovėjo neįtikėtinas automobilis, o šalia jo svetingas muziejaus šeimininkas Leonas Tamulevičius. Neatsilaikėme ir susigundėme pasivažinėti, mūsų akimis, PRENIUM klasės transporto priemone. Vėliau apsilankėme ir pačiame muziejuje, kur tiek daug visko, jog sunku papasakoti ir geriau patiems pamatyti.

Rekomenduojame kiekvienam, vykstančiam į Palangą, trumpam sustoti atsipūsti Nemakščiuose esančiame “Aštuonračio” muziejuje. Ten tikrai yra ką pamatyti.

Memakščių bažnyčia

DAUGIAU BAŽNYČIOS NUOTRAUKŲ

Memakščių bažnyčia
Memakščių bažnyčia
Memakščių bažnyčia
Memakščių bažnyčia
Memakščių bažnyčia
Memakščių bažnyčia
Memakščių bažnyčia
Memakščių bažnyčia
Memakščių bažnyčia
Memakščių bažnyčia

Džiugu! Jūs esate pirmas žmogus, kuris gali rašyti straipnį šia tema

Mes laukiame žmonių pasakojimų bei nuotraukų el. paštu. Gautą medžiagą skelbsime “Lietuvos bažnyčios” svetainėje.

Norisi sukurti unikalų turinį. Manome, kad apie savo kraštą daugiausiai žino jame gyvenantys žmonės. Tikime, kad jūsų krašte yra daug žmonių vertinančių tai, ką paliks po savęs ir šis projektas yra puiki proga išreikšti save.

O gal žinai tokį žmogų? Parodyk jam mūsų kvietimą prisdėti prie projekto.

Iš anksto dėkojame ir avansu sakome jums AČIŪ.

LIETUVOS BAŽNYČIOS

Rozalimo bažnyčia
Pamūšio bažnyčia
Dapšioniai
Gasčiūnų bažnyčia
Kolainių bažnyčia
Žeimelio bažnyčia

Comments are disabled.