Pakruojo bažnyčia

Pakruojo Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia

Statinys yra pseudo renesansinis. Apie tai byloja kai kurios detalės, įprasminančios minėtą stilių. Pastato balta spalva labai gražiai išryškina kiekvieną detalę : tarytum ant balto popieriaus lapo išraižyta grafika. Ypač saulėtą dieną galima aiškiai matyti ant sienų bei dviejų bokštų krentančius šešėlius.

Užėjus į bažnyčios vidų, reginys įspūdingas. Balta spalva interjere dominuojanti, viskas taip estetiškai švaru ir tvarkinga. Tą saulėtą filmavimo dieną bažnyčios viduje buvo stebinančiai šviesu. Šviesa, įsiliejanti į interjerą, tiesiog užburia, ir norisi būti, ištirpti joje, pamirštant visus žemiškus rūpesčius.

Užburianti šviesa

Stovėdamas prie pagrindinio altoriaus, lėtai perbėgi akimis per visą interjerą ir pajauti rimtį, susikaupimą ir Dievo buvimą visur.

Kurį laiką tiesiog stovėjome tyloje ir net nefilmavome. Grožėjomės reginiu, kad jis ilgai išliktų atmintyje.

Tikrai norisi pagirti bažnyčios restauratorius už puikų darbą ir gražiai sukurtą spalvinę struktūrą. Pakruojiškiai gali didžiuotis turį dvasinės ramybės namus.

Manome, dvasininkai nesupyks, jeigu tai pavadintume geriausia meditacijos vieta, į kurią gali ateiti ir netikintys žmonės. Tiesiog pabūti, nieko nedaryti ir būti apdovanoti dvasine ramybe.

Didžiulė padėka kompanijai UAB “Juodasis kaspinas“, kuri padeda žmonėms puoselėti artimų žmonių atminimą ir skyrė dėmesį projektui “Lietuvos bažnyčios”.

DAUGIAU BAŽNYČIOS NUOTRAUKŲ

Pakruojo bažnyčia
Pakruojo bažnyčia
Pakruojo bažnyčia
Pakruojo bažnyčia
Pakruojo bažnyčia
Pakruojo bažnyčia
Pakruojo bažnyčia

Džiugu! Jūs esate pirmas žmogus, kuris gali rašyti straipnį šia tema

Mes laukiame žmonių pasakojimų bei nuotraukų el. paštu. Gautą medžiagą skelbsime “Lietuvos bažnyčios” svetainėje.

Norisi sukurti unikalų turinį. Manome, kad apie savo kraštą daugiausiai žino jame gyvenantys žmonės. Tikime, kad jūsų krašte yra daug žmonių vertinančių tai, ką paliks po savęs ir šis projektas yra puiki proga išreikšti save.

O gal žinai tokį žmogų? Parodyk jam mūsų kvietimą prisdėti prie projekto.

Iš anksto dėkojame ir avansu sakome jums AČIŪ.

LIETUVOS BAŽNYČIOS

Linkuvos bažnyčia
Pamūšio bažnyčia
Dapšioniai
Gasčiūnų bažnyčia
Kolainių bažnyčia
Žeimelio bažnyčia

Comments are disabled.