Džiugu! Jūs esate kartu su žmonėmis, kurie stebi jūsų reklamą

Kiekvienas verslas siekia naujos rinkos, todėl jums paruošėme išskirtinę reklamos erdvę, kuri gali duoti naudos. Investicija vienkartinė, o reklama transliuojama kiekvieną kartą žmogui žiūrint video arba naršant svetainėje.

Reklama filme

Pateikiame pavyzdį, kaip galima reklamuoti verslą video formatu mūsų sukurtame filme. Skelbiama tik vieno verslo reklama.

Jeigu pasirenkate būti filmo rėmėju, jūsų verslo reklama skelbiama filmo pradžioje ir pabaigoje. Jūs galite pateikti savo kompanijos 30 sekundžių video klipą arba jį sukuria mūsų filmo kūrėjai.

R1 reklamos plotas (650×650 px)

Reklamos plotas R1 yra skelbiamas straipsnyje (dešinėje ekrano pusėje). Čia galima skelbti reklaminį banerį arba atskirą kompanijos video, kuris yra rodomas paspaudus klavišą.

Aktyvią nuorodą galima nustatyti ant paveikslėlio arba žemiau paveikslėlio esančiame tekste. Naudojant nuorodas, žiūrovą galima nukreipti į jūsų interneto svetainę arba  kitu nurodytu adresu.

Šią vietą reklamai skyrėme specialiai, kad straipsnio ar filmo rėmėjui būtų garantuotas maksimalus žiūrovų dėmesys. Reklamos plotas didelis, todėl čia galima pateikti pakankamai informacijos. Pirmiesiems užsakovams reklamos skelbimo laikas yra neribotas.

Reklamos plotas R1

R2 reklamos plotas (650×750 px)

Šis reklamos plotas numatytas žemiau arba virš “Naujausi straipsniai” rubrikos.

Taip pat reklama gali būti skelbiama šalia teksto atitinkamai iš dešinės arba kairės pusės.  Reklamis plotas didelis, todėl reklama aiškiai matosi straipsnio skaitytojui.

R3 reklamos plotas (500×370 px)

Ši reklamai skirta vieta taip pat gerai apgalvota ir jos efektyvumas didelis. Žmonės prieš naršydami šioje vietoje pirmiausia pastebi reklaminį vaizdą ir tik tuomet prasuka karuselę, kad pamatytų kitus vaizdus. Čia taip pat galima skelbti vaizdo įrašą arba banerį. Naudojant nuorodą, žiūrovą galima nukreipti į jūsų interneto svetainę arba  kitu nurodytu adresu.

Reklamos kainos svetainėje

300 € – reklama viename filme 30 sekundžių (rodoma pradžioje ir pabaigoje filmo).

350 € – reklaminio video kūrimas (video trukmė iki 30 sekundžių).

250 € – reklaminio banerio skelbimas R1 reklaminiame plote.

200 € – reklaminio banerio skelbimas R2 reklaminiame plote.

150 € – reklaminio banerio skelbimas R3 reklaminiame plote.

  50 € – reklaminio banerio maketavimas. 

  30 € – reklaminio banerio arba video paskelbimas.

  (R1 matmenys 650×650 px).

  (R2 matmenys 650×750 px).

  (R3 matmenys 500×370 px).

* Visos kainos pateiktos be PVM.

Garantija ir pridėtinė vertė

Interneto svetainių kūrėjai ir SEO specialistai gerai supranta reklaminių nuorodų vertę, todėl savo klientams internete ieško kokybiškų nuorodų vedančių į jų svetaines. Galime patikinti, kad mokėdami už reklamą vieną kartą, jūs gaunate neribotam laikui aktyvias nuorodas per kurias žmonės pasieks jūsų svetainę.