Projektas sulaukė dėmesio

Džiaugiamės, kad mūsų projektas buvo pastebėtas ir “Lietuvos kultūros taryba” skyrė lėšų jo įgyvendinimui. Todėl tariame nuoširdų AČIŪ už suteiktą finansavimą.

Dabar vaizdo įrašai taps dar įdomesni bei papildyti vaizdais iš paukščio skrydžio. 2020 metų vasarą, po pirmo paskelbto karantino Lietuvoje, nusprendėme rašyti paraišką projekto “Lietuvių tautos dvasinis pradas” finansavimui ir įvyko stebuklas – buvo skirtos lėšos. Už gautas lėšas galėjome daug nuveikti ir svarbiausia nupirkti naują droną su kuriuo filmavome bažnyčias iš oro.

2020 metais gavus finansavimą nufilmavome 54 naujas bažnyčių istorijas. Net paskelbti karantinai Lietuvoje negalėjo sustabdyti filmavimo komandos ryžtą sukurti naujus video, kad juos parodytume žmonėms. Visus sukurtus video sudėjome į vieną grojaraštį, kad galėtumėte žiūrėti be sustojimo.

Žiūrovams norime palinkėti gero laiko žiūrint naujas istorijas ir prašome mus įvertinti komentarų skiltyje parašant savo nuomonę arba paspausti ikonėlę “Patinka”.

Tariame ačiū visiems

2017 metais net neįsivaizdavau, kad paprasta idėja išaugs į didelį video istorijų katalogą ir, kad tiek daug žmonių prisijungs prie šio projekto. Prisimenu, pirmieji žingsniai buvo nedrąsūs, bet kažkokia nematoma jėga stūmė mus žengti į priekį be jokio atlygio, visą laiką mintyse girdint žodžius: “Nebijok nieko kada Aš esu tavyje. Aš neturiu kitų rankų – tik tavo. Aš neturiu kitų lūpų – tik tavo. Jei leisi, Aš įeisiu ir viską už tave padarysiu “.

Ačiū visiems, brangieji, žiūrovai ir rėmėjai. Mes niekada neužmiršime jūsų gerumo.

Projekto idėjos autorius Kęstutis Balčikonis