Pašušvio Visų Šventųjų bažnyčia

Kas kartą bažnyčios vaizdai stebina. Atvykus filmuoti Pašušvio bažnyčią, matėsi kiek neįprastos formos statinys ir net neįtarėme, kad šis pastatas statytas per kelis kartus.

Įprastai būna, kad bažnyčios per laiką prailginamos arba praplatinamos. Tačiau Pašušvio senosios bažnyčios pastatas tapo dabar matomos bažnyčios dešiniuoju sparnu. Taip senoji stačiakampio formos bažnytėlė tapo nauja, kryžiaus formos bažnyčia. Kas idomu, kad XVI amžiaus autentika išlaikyta iki šiol. Įspūdinga klausykla, attorius ir zakristija po altoriumi. Tikrai neįprastas spendimas, bet apie tai žiūrėkite šio filmo pasakojime.

Kaip Vilius Puronas keitė kelnes

Vilius Puronas pasakodamas įvairias bažnyčių istorijas, kai kada pats patenką į komiškas situacijas, kur viena nutiko ir Pašušvyje. Filmavimo dieną oras lauke įkaito iki dvidešimt aštuonių laipsnių, todėl nieko negalvodami filmavimo komanda apsirengėme vasariškai ir išvykome į kelionę. Vilius kaip visada buvo puikiai nusiteikęs ir sakėsi šiandieną yra tikras skautas, kuris pasiruošęs nuveikti gerus darbus. Tik štai, net nepagalvojo, kad į bažnyčią per mišias rimtam vyrui nevalia eiti su trumpikėmis. Teko greitai mąstyti kur gauti ilgas kelnias.

Ačiū Dievui mums pasisekė, nes Viliaus žmona buvo įdėjusi kelnes kitam reikalui ir filmavimas vyko toliau.

Pašušvio bažnyčia

DAUGIAU BAŽNYČIOS NUOTRAUKŲ

Pašušvio bažnyčia
Pašušvio bažnyčia
Pašušvio bažnyčia
Pašušvio bažnyčia
Pašušvio bažnyčia
Pašušvio bažnyčia
Pašušvio bažnyčia
Pašušvio bažnyčia

Džiugu! Jūs esate pirmas žmogus, kuris gali rašyti straipnį šia tema

Mes laukiame žmonių pasakojimų bei nuotraukų el. paštu. Gautą medžiagą skelbsime “Lietuvos bažnyčios” svetainėje.

Norisi sukurti unikalų turinį. Manome, kad apie savo kraštą daugiausiai žino jame gyvenantys žmonės. Tikime, kad jūsų krašte yra daug žmonių vertinančių tai, ką paliks po savęs ir šis projektas yra puiki proga išreikšti save.

O gal žinai tokį žmogų? Parodyk jam mūsų kvietimą prisdėti prie projekto.

Iš anksto dėkojame ir avansu sakome jums AČIŪ.

LIETUVOS BAŽNYČIOS

Bazilionų bažnyčia
Micaičių bažnyčia
Dapšioniai
Žarėnų bažnyčia
Kolainių bažnyčia
Žeimelio bažnyčia

Comments are disabled.